Політика конфіденційності додатку "Радіодобірка" від розробника Метеопост.

1. Інформація про розробника та контактну особу, відповідальну за конфіденційність, чи механізм зв’язку для подання запитів

Розробником додатку "Радіодобірка" (далі Додатку) є сайт Радіодобірка, що розміщений у мережі Інтернет за адресою https://pugoo.org.ua/radio/. Особою, що відповідає за конфіденціальність є Адміністратор сайту Радіодобірка (далі Адміністратор). Всі питання, що повязані з політикою конфіденційності та відповідні запити Ви можете подавати Адміністратору на адресу електронної пошти radiodobirka@gmail.com

2. Інформація про типи персональних і чутливих даних користувачів, які додаток отримує, збирає, використовує та розкриває, а також про осіб, які отримують ці персональні й чутливі дані.

Додаток не отримує чутливих даних користувача.

Додаток не збирає та не передає чутливих даних користувача. Чутливі дані не зберігаются на сервері і не передаються на інші сервери та не надаються ніяким особам.

3. Інформація про безпечні процедури обробки персональних і чутливих даних користувачів

Дані користувача тільки знаходяться тимчасово у пам'яті телефону та не записуються на жодні носії та не надсилаються мережею на сервери.

4. Інформація про політику розробника щодо збереження й видалення даних

Чутливі дані користавача розробником ніде не зберігаються.